Kadra naszego przedszkola

Postępy dzieci sprawiają mi ogromną satysfakcję. Staram się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu sprawiał dzieciom wiele radości i uśmiechu, zachęcał do działania, rozbudzał kreatywność, ukryte talenty oraz wspierał ich wszechstronny rozwój. Nade wszystko cenię sobie bezpieczeństwo dzieci.

Agnieszka Winiarska - Szramka

Dyrektor

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem absolwentką studiów podyplomowych o specjalizacji surdopedagogika, logopedia oraz neurologopedia. W tej chwili jestem w trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej. Brałam czynny udział w licznych kursach doskonalenia zawodowego. Ukończone kursy z zakresu metodyki nauczania i obowiązujących przepisów pozwalają mi na poprawne pod względem merytorycznym, metodycznym oraz zgodnym z przepisami prawa oświatowego, przygotowania do zajęć prowadzonych w przedszkolu. Mam za sobą wiele szkoleń, kursów i konferencji, dzięki którym profesjonalnie potrafię indywidualizować pracę z dzieckiem, wspierać jego wszechstronny rozwój, aktywizować do działania. Jestem doświadczonym nauczycielem stale podnoszącym swoje kwalifikacje i umiejętności.
Od wielu jestem czynnym nauczycielem wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi to nie tylko moja praca, ale również pasja dlatego w to co robię angażuję się całą sobą. Największym osiągnięciem na stopie zawodowej jest zadowolenie i uśmiech moich przedszkolaków. Ich radość ze spędzonych razem chwil a także ich osiągnięcia i sukcesy, jak również bardzo dobrze układająca się współpraca z rodzicami i pracownikami. Moje zainteresowania związane są z pedagogiką, prawem oświatowym i psychologią.

Anna Buła

Nauczyciel

Honorata Jurga

Fizjoterapeuta/Nauczyciel

Katarzyna Wawrzyńska

Nauczyciel języka angielskiego

Monika Woźna

Pedagog specjalny

Weronika Szukała

Pedagog specjalny

Maria Bączkowska

Nauczyciel/Opiekunka

Jestem studentką Pedagogiki, o specjalności: Edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Zielonogórskim. Biorę czynny udział w kursach i szkoleniach. Jestem opiekuńcza i odpowiedzialna. Z łatwością nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi.

W swoim życiu kieruję się zasadą by: „Dawać dziecku bodźce pozostawiając je jednak wolnym w rozwoju – oto pierwszy obowiązek wychowawcy” Maria Montessori

Danuta Rogozinska

Opiekunka

Jestem dyplomowaną Opiekunką Dziecięcą. Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego i Kurs pierwszej Pomocy Przedmedycznej ponieważ bezpieczeństwo dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Zarówno prywatnie jak i zawodowo jestem osobą uśmiechniętą, pozytywną i odpowiedzialną. Cechuje mnie cierpliwość i  empatia, którą obdarowuje również swoich podopiecznych. Praca z najmłodszymi sprawia mi dużo satysfakcji. Z radością wspieram ich rozwój i obserwuję postępy.

Motto, które przyświeca mojej pracy to słowa Marii Montessori „Dzieci pokazały nam że Wolość i dyscyplina są dwiema stronami tego samego medalu, dlatego że wolność prowadzi do dyscypliny”

Agnieszka Zarabska

Opiekunka

Od 2019 roku jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięca. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk w tutejszym żłobku. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej aby zagwarantować naszym maluszkom bezpieczeństwo. Wiem, że Rodzice powierzają nam to co najcenniejsze – swoje dzieci dlatego swoją pracę traktuję bardzo odpowiedzialnie i sumiennie. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci były radosne, uśmiechnięte, a przede wszystkich bezpieczne. Podczas zajęć stwarzam sytuacje, które uaktywnią w dzieciach talent odkrywcy i chęć poszukiwania nowych wyzwań.

Lidia Staniszewska-Bączkowska

Opiekunka

Marta Fribel

Psycholog

Agnieszka Kubacka

Logopeda
Bardzo lubię pracować z dziećmi i przekazywać im trochę wiedzy o tańcu poprzez różne choreografie jak i zabawy taneczne.

Oliwia Telesz

Tańce

Jestem studentką na kierunku Pedagogika o specjalności: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na uczelni w Nowym Tomyślu. Z tańcem jestem związana od najmłodszych lat. Przygodę taneczną rozpoczęłam właśnie w przedszkolu. Taniec jest częścią mojego życia. Biorę czynny udział w szkoleniach tanecznych by rozwijać swoją pasję. Mogę się także pochwalić zdobyciem wielu medali na zawodach. Udało mi się trzykrotnie zdobyć tytuł II-Vicemistrza Polski w tańcach standardowych wraz z moim partnerem.

Joanna Grygier

Zajęcia rytmiczno-muzyczne

mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających wg teorii uczenia się muzyki prof. E. E. Gordona, członek Polskiego Towarzystwa im. E. E. Gordona, założycielka Centrum Edukacji Artystycznej w Grodzisku Wielkopolskim. Prowadzę zajecia umuzykalniające wg MLT i rytmikę w żłobkach i przedszkolach oraz naukę gry na instrumentach zgodnie z teorią prof. Gordona i Marylin Lowe.

Ewa Pabich

Dogoterapeuta

Bogumiła Nowak

Religia

Beata Dubaniewicz

Dyplomowana pielęgniarka

Justyna Wawrzkiewicz

Pracownik administracyjny

Karolina Gaweł

Pracownik obsługi

Paulina Barcz

Pracownik obsługi

Jolanta Marach

Pracownik obsługi

Anna Obidzińska

Pracownik obsługi

Daria Piosik

Pracownik obsługi