Wydarzenia

1 Wrzesień 2020
17 Styczeń 2020

16 i 17 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu i żłobku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola i żłobka swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a na koniec  wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek. 

 

20 Grudzień 2019

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu i żłobku zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 20 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło prezentów pod choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością.

6 Grudzień 2019

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole i żłobek odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły i chętny do wspólnej zabawy. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkich słodkimi prezentami. Każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

 

29 Listopad 2019

Nasze Przedszkolaki i Maluszki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Gwiazdora” i tą daleką… „kim będę w przyszłości”. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. 

25 Listopad 2019

„Miś jest mały i puchaty, Miś jest fajny i kudłaty, Miś jest gruby jak ta kula, Misia zawsze się przytula.”

Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie Pluszowe Misie opanowały Przedszkole i Żłobek A Be Ce Strumyk Wiedzy. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

22 Listopad 2019

Nasze maluszki w Sali Zabaw Dinopolis  :)

18 Listopad 2019

 Wizyta Alpak: Smoka i Kukiego wywołała u naszych maluszków ogromną radość i mnóstwo uśmiechów. 

Strony