Wydarzenia

28 luty 2019

Wielkie przygotowania trwają! Nasze zwinne rączki skrzętnie pakują fanty na naszą zabawę karnawałową.

P.S. Zapisy nadal otwarte! Jeśli ktoś jeszcze chce skorzystać z ostatnich chwil karnawału- zapraszamy!

14 Grudzień 2018

Żłobek - Praca plastyczna dzieci z grypy PINGWINKi - wych. p. Honorata 

13 Grudzień 2018

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla Rodziców dzieci z grupy Raczki i Pingwinki

11 Grudzień 2018

Zajęcia gordonowskie w grupie żłobkowej Raczki 

11 Grudzień 2018

 

 

 

 

10 Wrzesień 2018

Piękna słonczna pogoda zachęca do wyjścia na świeże powietrze. Dziś dzieci koszystają z naszego pięknego i kolorowego placu zabaw!. Jest pięknie, kolorowo, ciepło i wesoło! Poprostu jest SUPER ! 

 

6 Wrzesień 2018

Jak nie korzystać z tak pięknej letniej pogody. Dziś pierwszy raz w tym roku szkolnym grupa Pingwinki i Raczki wybrała się na spacer. Uśmiech zagościł na twarzach naszych maluszków. 

26 Czerwiec 2018

Dnia 23.06.2018r. odbył się III Festyn Rodzinny w Nowej Wsi. Tym razem tematem przewodnim naszego festynu było hasło „ W rodzinie siła”, które pojawiło się jako logo na koszulkach dzieci, rodziców i pracowników naszego przedszkola. Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem. Trzeci rok w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola. Tegoroczny festyn uświetniły występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Na początku zaprezentowały się Żabki, Rybki i Sowy. Atrakcji bowiem nie brakowało: dmuchany zamek, malowanie twarzy, przejażdżki bryczką, grill, kawa i domowe wypieki, zabawy taneczne przy muzyce, a główną atrakcja tego dnia był występ zespołu Tulinki Band Show. Zaproszeni goście porwali do zabawy wszystkie dzieci.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!

17 Czerwiec 2018

Dnia 15 czerwca 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice naszych absolwentów.

Na początku wystąpiła najstarsza grupa – Sowy. Absolwenci zaczęli Polonezem. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Wystąpiły również dzieci z grup młodszych – Rybki i Żabki. Młodsi koledzy i koleżanki zaśpiewali piosenki, wierszykami pożegnali starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisali się tańcem.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, a dla zaproszonych gości przygotowany był słodki poczęstunek.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Strony