• +48 607 397 165 +48 601 652 051
  • Siedlec, 62-212 ul. Szkolna 2

Nasza kadra

Agnieszka Winiarska - Szramka
Dyrektor
Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem absolwentką studiów podyplomowych o specjalizacji surdopedagogika, logopedia oraz neurologopedia. W tej chwili jestem w trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej. Brałam czynny udział w licznych kursach doskonalenia zawodowego. Ukończone kursy z zakresu metodyki nauczania i obowiązujących przepisów pozwalają mi na poprawne pod względem merytorycznym, metodycznym oraz zgodnym z przepisami prawa oświatowego, przygotowania do zajęć prowadzonych w przedszkolu. Mam za sobą wiele szkoleń, kursów i konferencji, dzięki którym profesjonalnie potrafię indywidualizować pracę z dzieckiem, wspierać jego wszechstronny rozwój, aktywizować do działania. Jestem doświadczonym nauczycielem stale podnoszącym swoje kwalifikacje i umiejętności. Od wielu jestem czynnym nauczycielem wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi to nie tylko moja praca, ale również pasja dlatego w to co robię angażuję się całą sobą. Największym osiągnięciem na stopie zawodowej jest zadowolenie i uśmiech moich przedszkolaków. Ich radość ze spędzonych razem chwil a także ich osiągnięcia i sukcesy, jak również bardzo dobrze układająca się współpraca z rodzicami i pracownikami. Moje zainteresowania związane są z pedagogiką, prawem oświatowym i psychologią.
Patrycja Nawracała
WYCHOWAWCA W GRUPIE PSZCZÓŁKI
Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach II stopnia na ww. uczelni, również na kierunku pedagogiczny. Chcąc stale poszerzać swoje kompetencje i wiedzę chętnie uczestniczę w kursach i szkoleniach doskonalenia zawodowego. Podczas pracy z najmłodszymi istotne jest dla mnie stworzenie ciepłej, pełnej zaufania i życzliwości atmosfery oraz dbanie o wszechstronny rozwój podopiecznych. Jestem zwolenniczką nauki przez zabawę, dlatego zależy mi na tym, aby dzieci poznawały rzeczywistość przez działania i doświadczenie. Staram się kreować przestrzeń do kształtowania postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Na co dzień pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem, ale również przyjacielem, który wspiera w zmaganiach, pomaga w trudnościach oraz cieszy się z osiągniętych celów. 
Honorata Jurga
Fizjoterapeuta/Terapeuta Integracji Sensorycznej
Uważam, że zabawa to podstawa, dlatego zostałam terapeutą Integracji Sensorycznej. Najszybsze efekty możemy osiągnąć gdy dziecko jest w pełni zaangażowane, organizuje przestrzeń, poziom endorfin się podnosi, to właśnie jest gotowość do efektywnej pracy. Jednak wiele dzieciaczków ma duże trudności motoryczne, żeby zyskać nowe narzędzia do pracy i móc im lepiej pomagać cały czas się kształcę, biorę udział w szkoleniach, kursach: ukończyłam, Integrację Sensoryczną, Fizjoterapie w pediatrii, Trójpłaszczyznową Manualną Terapię Wad Stóp, terapie ręki, SI w ujęciu Fizjoterapeutycznym i wiele innych szkoleń. Relaksuje mnie wszystko co twórcze i kreatywne, dlatego też ukończyłam Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną, szkolenie z Logosensoryki, Nauki czytania metodą sylabową. W przedszkolu prowadzę Sensoryczne Sylabki (jest to nauka czytania poprzez zabawę w ruchu, z różnorodnymi bodźcami, bez kart pracy), Logosensorykę w żłobku i Integracje Sensoryczną.
Aleksandra Rogozia
logopeda
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Logopedia i Terapia Pedagogiczna oraz na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.
Swoje kwalifikacje stale podnoszę na studiach magisterskich oraz na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.
Swoją pracę traktuje jako pasję, w której motywacją do działania są widoczne efekty prowadzonych terapii. Do każdego dziecka podchodzę
indywidualnie i dobieram metody pracy tak, by były nie tylko skuteczne, ale również atrakcyjne i zachęcające. W relacji dziecko – terapeuta
niezwykle ważna jest dla mnie atmosfera podczas spotkania. Maluch musi czuć się bezpiecznie i komfortowo,
bo tylko wtedy można osiągnąć wspólny cel.
Maria Bączkowska
WYCHOWAWCA W GRUPIE ŻABKI
Ukończyłam studia licencjackie z edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Swoją naukę kontynuuję na studiach magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywałam będą opiekunką dziecięcą w żłobku. Biorę czynny udział w kursach i szkoleniach cały czas doskonaląc swój warsztat pracy. Regularnie odnawiam kurs pierwszej pomocy, tak by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, które znajdują się pod moją opieką. Jestem opiekuńcza i odpowiedzialna. Z łatwością nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi, a praca z nimi daje sprawia mi dużo radości. Niezwykle satysfakcjonuje mnie uśmiech i zadowolenie dzieci.
Estera Kępińska-Kociołek
WYCHOWAWCA W GRUPIE TYGRYSKI
Już jako mała dziewczynka bardzo chętnie opiekowałam się swoim młodszym kuzynostwem. Ciocie i wujkowie z ogromną ufnością zostawiali ze mną swoje pociechy i zawsze powtarzali, że w przyszłości na pewno będę pracować z dziećmi. Trochę to trwało ale mieli rację :) Ukończyłam studia licencjackie na PWSZ w Lesznie, kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Zielonogórskim o kierunku resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym. Po ukończonych studiach podjęłam pracę w Domu Dziecka. Kiedy zostałam mamą dwójki wspaniałych córek poczułam, że praca z tak małymi dziećmi to jest to co w najbliższym czasie chcę robić a więc zrobiłam kurs na Opiekuna w żłobku. Każdy uśmiech dziecka powoduje u mnie satysfakcję z tego co robię :) Cechuje mnie cierpliwość i spokój. Uwielbiam także wszelakie prace plastyczne a w tym zawodzie mogę to robić :) W wolnej chwili (jeśli takową znajdę :)) wyciszam się robiąc anioły i portrety ze sznurków bawełnianych.
Agnieszka Zarabska
WYCHOWAWCA W GRUPIE JEŻYKI
Od 2019 roku jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięca. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk w tutejszym żłobku. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej aby zagwarantować naszym maluszkom bezpieczeństwo. Wiem, że Rodzice powierzają nam to co najcenniejsze – swoje dzieci dlatego swoją pracę traktuję bardzo odpowiedzialnie i sumiennie. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci były radosne, uśmiechnięte, a przede wszystkich bezpieczne. Podczas zajęć stwarzam sytuacje, które uaktywnią w dzieciach talent odkrywcy i chęć poszukiwania nowych wyzwań.
Agata Otoka
Psycholog
Marta Springer
Pedagog specjalny
Paulina Barcz
WYCHOWAWCA W GRUPIE MISIE
Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. W 2021 roku ukończyłam kurs opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs opiekuna dziennego. Regularnie odnawiam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ bezpieczeństwo dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Uczestniczę w szkoleniach by doskonalić swój warsztat pracy. Jestem osobą uśmiechniętą, odpowiedzialną oraz cierpliwą. Praca z najmłodszymi sprawia mi dużo satysfakcji jak i dużo radości. Z uśmiechem wspieram ich rozwój i obserwuje postępy.
Karolina Gaweł
WYCHOWAWCA W GRUPIE SMERFY
Jestem wykfalifikowaną opiekunką dziecięcą. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości oraz satysfakcji. Ważne jest dla mnie aby dzieci czuły się bezpiecznie oraz były szczęśliwe. Jestem osobą radosną, kreatywną oraz otwartą na nowe wyzwania. Moim atutem jest cierpliwość. Każdego dnia staram się aby dzieci pod moją opieką czuły się pewnie i mogły wszechstronnie się rozwijać. Z zachwytem i radością podziwiam postępy maluszków. 
Jolanta Prządka
WYCHOWAWCA W GRUPIE LISKI
Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. To praca, która daje ogromną radość i satysfakcję oraz wiele uśmiechu każdego dnia. Ukończenie studiów pedagogicznych z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to słuszna decyzja i to to, co chcę w życiu robić. Moim celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe, w której każdy będzie ważny i potrzebny. Ogromne znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka. Dążę do jego wszechstronnego rozwoju. Staram się dostrzegać jego indywidualne potrzeby i zainteresowania. Proces edukacyjny chcę opierać na takich metodach i formach pracy, które są dla dzieci ciekawe i interesujące. W swojej pracy pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem, ale także przyjacielem, który wesprze w codziennych zmaganiach z otaczającym światem, cieszy się z każdego sukcesu i osiągnięcia, choćby najmniejszego celu. Cały czas doskonalę swój warsztat pracy przez udział w szkoleniach i kursach. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci czuły się szczęśliwe i radosne, a największą nagrodą dla mnie będzie ich uśmiech.
Marta Szpoper
WYCHOWAWCA W GRUPIE BIEDRONKI
Obecnie uczę się w szkole na kierunku : Opiekunka dziecięca z masażem Shantala. W pracy z dziećmi na pierwszym miejscu stawiam na bezpieczeństwo i komfort, tak aby dziecko dobrze się czuło w każdej sytuacji, a dzień w przedszkolu przeminął miło i sympatycznie ;) Chce dzieci nauczyć poczucia humoru i ukazywać dojścia do celu w każdej sytuacji. W pracy staram się zaczerpnąć jak najwięcej satysfakcji z każdego dnia i uśmiechu płynącego wprost z mojego serca do serc najmilszych odbiorców. Jestem osobą uśmiechniętą, ciepłą, odpowiedzialną i niosącą pomoc.
Marcelina Nowak
WYCHOWAWCA W GRUPIE TYGRYSKI
Praca z dziećmi to coś o czym marzyłam od zawsze. Odkąd tylko pamiętam otoczona byłam dziećmi w różnym wieku, najchętniej jednak zajmowałam się tymi najmniejszymi. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku/klubie dziecięcym oraz kurs pierwszej pomocy, aby jak najlepiej zajmować się najmłodszymi. Jestem uśmiechniętą i pozytywną osobą, nie boję się nowych wyzwań. Codziennie staram się, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpiecznie i pewnie :)  
Adriana Kozłowska
WYCHOWAWCA W GRUPIE SMERFY
Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą w żłobku i klubie dziecięcym. Ukończyłam również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Obecnie studiuje Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu. Chcąc stale poszerzać swoje kompetencje i wiedzę chętnie biorę, czynny udział w kursach i szkoleniach cały czas doskonaląc swój warsztat pracy. Odkąd pamiętam, moim największym marzeniem była praca z dziećmi, z zachwytem i radością podziwiam postępy maluszków i każdego dnia staram się, aby dzieci pod moją opieką czuły się pewnie i mogły wszechstronnie się rozwijać. W pracy z dziećmi cechuje mnie zaangażowanie, ciepło, cierpliwość i zrozumienie, że każde dziecko jest inne, oraz że każdego potrzeby są na innym poziomie.
Emilia Oporowska
WYCHOWAWCA W GRUPIE MISIE
Uwielbiam dzieci i pracę z nimi. Jest to praca, o ktorej marzyłam i cieszę się, że właśnie w żłobku ABeCe, mogę to marzenie spełnić.
Chcę dawać radość najmłodszym i widzieć ich piękne uśmiechy. Mam pozytywne podejście do życia i żyje z przekonaniem,że wszystko będzie dobrze. 
Ukończyłam szkołę policealną w kierunku opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym i pomoc nauczyciela przedszkola w Lesznie. Odbyłam również praktyki i kursy przedmedyczne.