• +48 607 397 165 +48 601 652 051
  • Siedlec, 62-212 ul. Szkolna 2

O nas

Żłobek i Przedszkole

Niepubliczne A Be Ce Strumyk Wiedzy w Siedlcu

nowocześnie wyposażona placówka, zapewniająca dzieciom najwyższy standard opieki, nauki i zabawy. Przestronny przedszkolny budynek usytuowany przy ulicy Szkolnej 2, ma własne obszerne i ogrodzone podwórko, na którym zamontowano bardzo bezpieczne zabawki plenerowe,  wspomagające rozwój ruchowy dzieci. Przedszkole jest monitorowane zarówno na zewnątrz, jak i w środku, chcemy bowiem mieć pewność, że dzieci będą u nas bezpieczne, a Państwu dać możliwość obserwowania działań i rozwoju swojego dziecka.

Rozwój dzieci

W naszej placówce  dokładamy wszelkich starań, by dzieci nam powierzone, były radosne, odważne i szczęśliwe.  Aby miały okazję doświadczyć tego wszystkiego, co wywoła w nich ciekawość i pasję poznawania świata. Będziemy stwarzać takie sytuacje dydaktyczno-wychowawcze, które uaktywnią w dzieciach talent odkrywcy i chęć poszukiwania nowych rozwiązań. Zapewnimy dzieciom wiele okazji do rozwijania swoich talentów i zainteresowań, a nasi nauczyciele będą ich w tym wspierać. Pokażą im, że droga do wiedzy może być pasjonująca, radosna i twórcza.

Pozytywne wzorce

Chcemy, by dzieci nauczyły się panować nad emocjami, które na pewno będą im towarzyszyć podczas wspólnych zabaw, czy rozwiązywaniu zadań dydaktycznych. W drodze do uczenia się samodzielności i radzenia sobie z rzeczywistością, będziemy zawsze blisko nich, by im pomagać w tworzeniu rzeczywistości. Pragniemy, by dzieci przychodziły do nas z radością, ciekawe nowych zabaw i kolegów.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie zapraszamy Was serdecznie do współpracy z nami. Zależy nam, byście wspólnie z dziećmi przeżywali ich radości, sukcesy, ale też wspierali mocno w trudnych dla nich momentach.